Przejdź do treści

Clue Studio jest luksusową marką działającą w branży projektowania i wyposażania wnętrz, oferującą luksusowe meble, oświetlenie, tekstylia oraz dodatki. Firma działa na wielu płaszczyznach, od doradztwa, przez projektowanie, po realizację projektów u klientów indywidualnych oraz B2B. Dzięki współpracy z architektami i projektantami wnętrz powstaje luksus szyty na miarę. Clue to showroom, w którym spotykają się Nowy Jork, Paryż, Mediolan i inne znaczące stolice dobrego stylu. Clue kocha design, sztukę i podróże. Clue. W istocie.

Studio

Każda kolekcja niesie coś nowego, inspirowanego światowymi trendami. To ponadczasowa klasyka, najnowszy design i dziedzictwo kulturowe z całego świata ubrane w najlepszej jakości materiały. Tutaj drewno, metal, szkło, skóra, szlachetny jedwab i len tworzą niespotykaną atmosferę, w której chciałoby się pozostać jak najdłużej.

Usługi

Rozwijamy się dla Państwa dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy bezpłatną usługę „Doradztwo Architekta Wnętrz”.
Nasz Architekt w Salonie CLUE Studio po ustaleniu dogodnego terminu dla Państwa fachowo doradzi wystrój wnętrza. Zaproponuje meble, akcesoria, oświetlenie jak również tło dla wyeksponowania walorów pomieszczenia.

Whatever good things we build end up building us.

Jim Rohn
Grazyna Sadowska

Grazyna Sadowska

Monika Tobisiak

Monika Tobisiak