Przejdź do treści

Clue Studio jest luksusową marką działającą w branży projektowania i wyposażania wnętrz, oferującą luksusowe meble, oświetlenie, tekstylia oraz dodatki. Firma działa na wielu płaszczyznach, od doradztwa, przez projektowanie, po realizację projektów u klientów indywidualnych oraz B2B. Dzięki współpracy z architektami i projektantami wnętrz powstaje luksus szyty na miarę. Clue to showroom, w którym spotykają się Nowy Jork, Paryż, Mediolan i inne znaczące stolice dobrego stylu. Clue kocha design, sztukę i podróże. Clue. W istocie.

Studio

Każda kolekcja niesie coś nowego, inspirowanego światowymi trendami. To ponadczasowa klasyka, najnowszy design i dziedzictwo kulturowe z całego świata ubrane w najlepszej jakości materiały. Tutaj drewno, metal, szkło, skóra, szlachetny jedwab i len tworzą niespotykaną atmosferę, w której chciałoby się pozostać jak najdłużej.

Usługi

Rozwijamy się dla Państwa dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy bezpłatną usługę „Doradztwo Architekta Wnętrz”.
Nasz Architekt w Salonie CLUE Studio po ustaleniu dogodnego terminu dla Państwa fachowo doradzi wystrój wnętrza. Zaproponuje meble, akcesoria, oświetlenie jak również tło dla wyeksponowania walorów pomieszczenia.

Dowiedz się więcej o naszym Showroom

Whatever good things we build end up building us.

Jim Rohn
Grazyna Sadowska

Grazyna Sadowska

Monika Tobisiak

Monika Tobisiak