Przejdź do treści
Biel w wersji glamour z Clue Studio

Biel w wersji glamour z Clue Studio

Trendy to mają do siebie, że muszą się zmieniać. Obecnie najmodniejsze wnętrza pełne są kolorów o zdecydowanych odcieniach i materiałów dających poczucie przepychu. Dla wielu osób nowy styl może być zachętą do zmian w domu. Większość jednak wybiera bezpieczną klasykę.

Czy może być coś bardziej ponadczasowego od wnętrza tonącego w bieli? Ten kolor do salonu proponuje Eichholtz, jednak tym razem nie ma to nic wspólnego z zimnym minimalizmem. Przeciwnie, holenderska marka lansuje biel w wersji glamour.

Żeby się o tym przekonać wystarczy spojrzeć na sofy i fotele efektownie pikowane w stylu capitone lub zdobione misternymi przeszyciami.

Nawet nowoczesne modele wypoczynkowe Eichholtz dają poczucie przytulności, a to za sprawą szerokich, miękkich poduszek zapraszających do wypoczynku. Doskonale komponują się z nimi stoliki kawowe z marmurowymi blatami o pięknym rysunku kamienia, przełamującymi monochromatyczny charakter aranżacji.

Wnętrze świetnie ocieplają również miedziane lampy lub prosty beżowy dywan. Inną propozycją jest podkreślenie bieli mebli wypoczynkowych i ścian. Można to zrobić wprowadzając do salonu stoliki kawowe i konsole w lśniących chromem wykończeniach. Dodatkowy błysk wnętrzu dają kryształowe żyrandole, kinkiety i lustra. Więcej inspiracji do zaaranżowania eleganckiego i ponadczasowego domu znajdziemy w salonie Clue Studio.

Poprzedni artykuł Przepis na elegancką jadalnię z Eichholtz
Następny artykuł Oświetlenie w stylu Eichholtz

Zostaw komentarz

Komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich pojawieniem się

* Wymagane pola